DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Chovateľská stanica československých vlčiakov LUPUS ARDOR

Úvod (Home)


"Zvieratá nie sú našimi bratmi, ani podriadennými - sú to iné národy, zachytené spolu s nami v sieti života a času." (John Holmes)

 
 N O V I N K Y ! 

A máme na svete ŠTENIATKA!!! Dňa 29.12.2023 sa narodili po našej Nani Rizzi Lupus Ardor 6 šteniatok (2 chlapci a 4 dievčatá). V prípade záujmu o viac informácií o tomto vrhu neváhajte nás kontaktovať.

TEL.: 0903597438

EMAIL: tarkanicova@gmail.com

    FOTKY A VŠETKY AKTUÁLNE INFORMÁCIE NA FB V SKUPINE

"CHOVATEĽSKÁ STANICA ČSV LUPUS ARDOR FCI" 

 

Tak všetky naše šteniatka si už našli nové domovy...niektoré aj ďaleko v zahraničí... ale veríme, že majitelia budú spokojní a že sa čoskoro sa vidíme na spoločných akciách... prajeme lupusákom veľa zdravia, nech rastú do krásy a majiteľom veľa krásnych chvíľ a trpezlivosti...

navždy milované!

A máme na svete ŠTENIATKA!!! Dňa 12.11.2016 sa narodili našej odchovankyni Capa Negre Lupus Ardor 4 šteniatka v pomere 1 chlapec a 3 dievčatá. Hneď o tri dni neskôr 15.11.2016 sa narodilo aj 7 drobcov našej odchovankyni Calysto Lupus Ardor v pomere 3 chlapci a 4 dievčatá. V prípade záujmu o viac informácií o týchto vrhoch neváhajte nás kontaktovať.

V galérii nájdete nové fotky šteniatok :)

Dočkali sme sa! Šteniatka sa narodili 6.marca 2016 a sú plné života a síl. Tešia sa mamičke, ktorá sa vzorne stará a pomaly rastú pred očami. Čoskoro si vychutnajú prichádzajúcu jar a bude veselo. Máme 5 dievčat a 3 chlapcov. V prípade záujmu o malého vĺčika nás kontaktujte. Ešte máme pár voľných šteniatok... :) 

S radosťou oznamujeme do sveta, že máme nakryté 7.1.2016 aj našu  fenku Baghiru - tešíme sa na šteniatka, ktoré sa narodia začiatkom marca 2016. Samozrejme pokiaľ sa zadarí. Priebežne budeme informovať o oboch plánovaných vrhoch. V prípade záujmu o šteniatka nás môžte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Držte prsty... :) 

Foto rodičov plánovaného vrhu "CH"

Juri & Baghira

 

VŠETKY NAŠE ŠTENIATKA SI UŽ NAŠLI NOVÝCH MAJITEĽOV. TEŠÍME SA ZO SKVELÉHO POCITU, ŽE SÚ V DOBRÝCH RUKÁCH. PRAJEME IM ZDRAVÍČKO, CHUŤ DO ŹIVOTA A MAJITEĽOM PEVNÉ NERVY PRI VÝCHOVE. SAMOZREJME SA BUDEME ZAUJÍMAŤ O ICH ĎALŠÍ OSUD A VERÍME,ŽE SA BUDEME STRETÁVAŤ NIELEN NA AKCIÁCH ALE AJ AKO VEĽKÁ RODINKA... :)

Tak už sme na svete!!! Baghira v pondelok 16.2.2015 vo večerných hodinách sa postarala o príchod na svet týchto rozkošných šteniatok... Bruško svedčilo o tom, že pôjde o početnejší vrh a tak sa môžeme pochváliť týmito šteniatkami. V prevahe sú tentokrát chlapci. Baghira je tá najlepšia mama na svete :) Prajeme im veľa zdravíčka a mliečka. V prípade záujmu máme ešte pár voľných šteniatok ... :)

V minifotogalérii si môžte pozrieť fotky otca vrhu "G" Cézara Vlčí démon. Je to krásny mohutný pes so skvelou povahou a spĺňa všetky podmienky štandardu plemena s hodnotením výborný bez nedostatkov:

chovné psy z našej CHS ... 

Ak plánujete šteniatko československého vlčiaka, tak radi sa s vami podelíme o náš plánovaný vrh. Tento vrh zastrešuje naša chovateľská stanica, kedže sa jedná o šteniatka po našej fenke z nášho odchovu. V prípade záujmu o šteniatko si môžte dopredu rezervovať a radi vás oboznámime s povahami rodičov ako aj týmto plemenom. Plánovaný termín narodenia šteniatok je 20. február 2015. Držíme prsty budúcej mamičke.

Dňa 8.1.2015 sa našej odchovanej fenke Connie Lupus Ardor narodili krásne šteniatka v Levoči. Pôrod zvládla bez problémov a je ukážkovou mamou. Otcom šteniat je Back z Devínskej, ktorý je zároveň aj jej partnerom doma. V prípade záujmu o šteniatka môžte kontaktovať aj nás a radi vám poskytneme bližšie informácie o tomto plemene a povahách.

Rezervácie na tel.č.: 0911424463 Vladimír Dombaj

S radosťou oznamujeme,že 7.októbra sa vo večerných hodinách narodili našej Cone krásne šteniatka v bohatom počte dvaja chlapci a šesť dievčat...  Všetci sú plní života a mamka sa patrične stará o svoje potomstvo. Držíme im prsty aby v plnom zdravíčku vyrástli a dostali sa k láskavým novým majiteľom... ktorí už čakajú a ešte si pár týždňov aj počkajú  Ešte sú voľ dve sučky pre ostatných záujemcov... 

 
 
 
Ani netrvalo dlho a Baloo sa stal slovenským šampiónom krásy ...
 
Krásny výcvikový týždeň čsv za nami spojený s Európskou výstavou československých vlčiakov v Jasení a skúškami BH
 
 
1.miesto Najkrajšia chovateľská skupina
 
 
1.miesto Najkrajší pár 
 
 
Baghira Lupus Ardor - trieda šampiónov EV čsv Jasenie - výborná CAC
 
 
Baloo z Blatnických vinic úspešne absolvoval skúšky doprovodného psa BH (rozhodca p. Lengvarský) 
 
 
 
Zvod a bonitácia Pavlovce 25.5.2013
 
DAKOTA LUPUS ARDOR - veľmi nádejná
 
 
BLACKJACK LUPUS ARDOR - As Of R1 P1 / 67
 
a zároveň RTG DBK A/A
 
 
 
Medzinárodná výstava psov Košice-Barca 12.5.2013
 
Baghira Lupus Ardor - trieda šampiónov - výborná 1, CAC, CACIB
Bacardi Lupus Ardor - trieda šampiónov - výborný 2, res. CAC
Blackjack - trieda otvorená - výborný 2, res.CAC
Capa Negra Lupus Ardor - trieda mladých - výborná 1, CAJC
Connie Lupus Ardor - výborná 2
 
 
Ďalší šampionát v rodine Lupus Ardor. S hrdosťou pridávame fotku a tešíme sa z ďalších úspechov... :)
 
 
 
Po splnení všetkých podmienok na udelenie titulu Slovenský šampión krásy získali súrodenci Baghira a Bacardi šampionát.
 
 
 
Všetky šteniatka sú u nových majiteľov a prajeme im krásne prežité vlčie roky plné radosti a zdravia.
 
 
5.12.2012  Šteniatka sú už na svete... Dnes sa stala naša Baghirka mamkou. Je skvelá a stará sa o nich ukážkovo. Máme dvoch chlapcov a päť dievčat. Prajeme im veľa zdravia a mamke veľa trpezlivosti a mliečka. V prípade vážneho záujmu nás kontaktujte čo najskôr.
 
03.01.2013   A tu máme najnovšie fotky našich vĺčat :)
 
18.12.2012
 
 
 
AKTUÁLNE !!! Predpokladaný termín narodenia šteniatok 6.12.2012.
 
 
 
JASSPER MALÝ BYSTEREC foto:
 
 

 
Medzinárodná výstava psov Veľká Ida 22.7.2012
 

Zlatý kráľ šampiónov:

československý vlčiak - ASLAAN LUPUS ARDOR

majiteľ: Zaremba & Kacvinská

S radosťou vám chceme oznámiť, že 3.3.2012 sa narodili krásne zdravé šteniatka.Držíme im prsty a nech sú plné síl. Cona je veľmi dobrá mama a stará sa poctivo o jedenásť šteniatok. Všetky sú silné a rastú ako z vody. V prípade záujmu o šteniatka je potrebné si dopredu zarezervovať.Voľné sú už iba 2 fenky!!!
 
With pleasure we inform you that were born 3.3.2012 beautiful healthy puppies. We keep our fingers and let them be full strength. Cona is a very good mother and honestly cares about eleven puppies. All are strong and grow as the water. If interested in puppies is necessary to arrange a reservation. Free is just two females!!!
 
 
 
Chovateľská stanica "Lupus Ardor" prijíma záznam na šteniatka s PP. Odber začiatkom mája 2012. Šteniatka budú plne socializované ako medzi deťmi tak zvieratami. Predpoklad nádherného exteriéru a vyrovnaných pováh. Samozrejmosťou je čip, očkovanie, odčervenie a zmluva. Chovateľský servis samozrejmosťou!
 
 
 
 
Cona Veľký Jarok splnila podmienky na slovenského grand šampióna...
 
 
4.11.2011 RTG vyšetrenie na DBK
Bacardi Lupus Ardor - A/A
Baghira Lupus Ardor - A/A
 
 
Novinky!!!
Šteniatka sú už všetky u nových majiteľov...
 
Pridali sme nové fotky šteniat do albumu "Vrh B".
 
 
 
 
 
 
26.10.2010 sa nám narodili krásne zdravé šteniatka ... Dúfame, že porastú v zdraví a kráse a nájdu si skvelý nový domov. Najlepšie si je vopred rezervovať a vybrať. Predpokladaný odber na Vianoce. Ak máte záujem, tak nepremeškajte šancu si rezervovať dopredu vlčie potešenie. Ďalšie informácie a fotografie v najbližšej dobe na webovej stránke. Cena dohodou.